Malvenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
Malvenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
Malvenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
Malvenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
Çaj Bimor natyral Lule Mëllage 40g
Çaj Bimor natyral Lule Mëllage 40g
Çaj Bimor natyral Lule Mëllage 40g
Çaj Bimor natyral Lule Mëllage 40g
Çaj Bimor natyral Lule Mëllage 40g
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Malvenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Malvenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Malvenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Malvenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Çaj Bimor natyral Lule Mëllage 40g
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Çaj Bimor natyral Lule Mëllage 40g
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Çaj Bimor natyral Lule Mëllage 40g
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Çaj Bimor natyral Lule Mëllage 40g
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Çaj Bimor natyral Lule Mëllage 40g

Çaj Bimor natyral Lule Mëllage 40g

Shitësi
GENUINE Albanian FineFoods
Çmimi normal
SFr. 9.50
Çmim special
SFr. 9.50
Çmimi normal
I mbaruar
Çmim për copë
pro 
inkl. TVSH plus kostot e transportit

Çaj Bimor Natyral Lule Mëllage
Malva Sylvestris L. Flores

Artikel Nr.: 1401 

Origjina: Kosovë

Disponibiliteti: Në magazinë

Përbërësit: 100% lule Mëllage natyrale të cilësisë më të mirë dhe të përzgjedhur. Të mbledhura me dorë, të zgjedhura me mjeshtëri dhe kujdes, të thara butësisht dhe në fund të paketuara me shumë dashuri dhe pasion ekskluzivisht për Ty nga prodhuesi Agro Shqiponja në Malishevë, Kosovë.

Transporti CH: pa pagesë për porosi me shumë mbi CHF 50.00       Pa sasi minimale porosie.

Vantazhet e çajrave bimor natyralë të GENUINE:

• Gamë ekskluzive të çajrave
• Të një cilësie shumë të lartë dhe të seleksionuar
• Të përpunuar me dorë
• Nga vjelja e freskët 2021
• Produkt 100% natyral
• Pa asnjë aditiv, konservues dhe aromë

Mirë se vjen në botën e çajit të GENUINE!

Trajtoje veten mirë me një pushim të vogel duke shijuar këtë çaj të shijshëm bimor me lule të Mëllagës

Çaji bimor me lule mëllage është një pije që bëhet me lulet e thara të mëllagës ose të hibiskut (çaji hibiskut), sepse të dy bimët i përkasin të njëjtës familje. Çaji i luleve të mëllagës është fantastik i përzirë me fruta të thara të egra si Molle e egerAroniaDardhe e egerFrut Murrizi, BoroniceDellinje e zeze e egerFrut ShtoguFrut trendafili te egermanaferrë, mjedër, dredhëz.

Përgatitja:

Hidh ujë të valuar mbi 1-2 lugë çaji lule të thara mëllage dhe lëre infuzionin të qëndrojë i mbuluar për 5-10 minuta. Kaloje më pas atë në një kullojëse çaji dhe pije atë të pa ëmbëlsuar të ngrohtë ose të ftohtë. Në varësi të shijes tënde, infuzionin mund ta ëmbëlsosh me pak mjaltë pylli ose sheqer. Për një aromë më intense mund ta aromatizosh atë me ndonjë gjethe të freskët melise, mente, rozmarine apo borziloku. Nëse dëshiron ti japësh edhe një notë të thartë çajit të shijshëm bimor natyral të luleve të mëllagës, mund ti shtosh atij edhe ndonjë fetë limoni/portokalli/limete organike. 

Shija:

Lulet e thara të Mëllagës kanë një aromë dhe shije të butë dhe pak të tharët.

Ndjeje forcën e natyrës së Kosovës!