Kamillenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
Kamillenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
Kamillenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
Kamillenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
Çaj Bimor natyral Lule Kamomili 60g
Çaj Bimor natyral Lule Kamomili 60g
Çaj Bimor natyral Lule Kamomili 60g
Çaj Bimor natyral Lule Kamomili 60g
Çaj Bimor natyral Lule Kamomili 60g
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Kamillenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Kamillenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Kamillenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Kamillenblüten Kräutertee, Tee-Welt von Genuine, Tees, Teeliebhaber, Tee Onlineshop Pratteln, Exklusive natürliche Früchtetees
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Çaj Bimor natyral Lule Kamomili 60g
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Çaj Bimor natyral Lule Kamomili 60g
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Çaj Bimor natyral Lule Kamomili 60g
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Çaj Bimor natyral Lule Kamomili 60g
  • Kariko foton në galerinë-shikuese, Çaj Bimor natyral Lule Kamomili 60g

Çaj Bimor natyral Lule Kamomili 60g

Shitësi
GENUINE Albanian FineFoods
Çmimi normal
SFr. 8.60
Çmim special
SFr. 8.60
Çmimi normal
SFr. 12.95
I mbaruar
Çmim për copë
pro 
inkl. TVSH plus kostot e transportit

Çaj Bimor Natyral Lule Kamomili
Matricaria Chamomilla L. Flores

Artikel Nr.: 1051

Origjina: Kosovë

Disponibiliteti: Në magazinë

Përbërësit: 100% lule kamomili natyrale të cilësisë më të mirë dhe të përzgjedhur. Të mbledhura me dorë, të zgjedhura me mjeshtëri dhe kujdes, të thara butësisht dhe në fund të paketuara me shumë dashuri dhe pasion ekskluzivisht për Ty nga prodhuesi Agro Shqiponja në Malishevë, Kosovë.

Transporti CH: pa pagesë për porosi me shumë mbi CHF 50.00       Pa sasi minimale porosie.

Vantazhet e çajrave bimorë natyralë të GENUINE:

• Gamë ekskluzive të çajrave
• Të një cilësie shumë të lartë dhe të seleksionuar
• Të përpunuar me dorë
• Nga vjelja e freskët 2021
• Produkt 100% natyral
• Pa asnjë aditiv, konservues dhe aromë

Mirë se vjen në botën e çajit të GENUINE!

Trajtoje veten mirë me një pushim të vogel duke shijuar këtë çaj të shijshëm bimor me lule kamomili

Lulet e kamomilit jo vetëm që i japin shije të mirë çajit, ato përdoren gjithashtu edhe për të bërë limonata bimore. Aroma e tyre e ëmbël e njohur nga të gjthë, të vegjël e të mëdhenj pa përjashtimu i jep pijeve një shije të shkëlqyer. Lulet e kamomilit përmbajnë vaj esencial, flavonoide, kumarina, polisaharide.

Përgatitja: 

Hidh ujë të valuar mbi 1-2 lugë lule të thata kamomili dhe leji të mbuluara të depozitojnë për 5-10 minuta. Nëse të pëlqen një notë e thartë, mund ti shtosh disa feta limoni/portokalli/limete organike ose disa gjethe të freskëta melise, mente ose borziloku. Sipas shijes ëmbëlsoje çajin e shijshëm bimor të luleve të kamomilit me mjaltë pylli ose sheqer.

Shija:

Aroma e çajit bimor të luleve të kamomilit është shumë e këndshme dhe qetësuese. Vajrat esenciale natyrale prezente tek lulet e kamomilit i japin çajit një aromë te pagabueshme, unike. Në varësi të kohës së infuzionit, shija e çajit nëse depozitohet për pak minuta është e mirë dhe e butë, nëse qëndron më gjatë bëhet shije e fortë dhe pak e thartë.

Ndjeje forcën e natyrës së Kosovës!